Thumbnail
Jan 23 by Ansimuz
Kruvaze Perde Modelleri

Kruvaze perde boyutlarını ölçmek için perdenin doğru ölçülmesinden başlarız. Pencere yakınında, radyatör veya perde ile kapatılmasını istemediğimiz soketler ve anahtarlar için bir kutu vardır. Ardından, "engel" ile karşı karşıya kaldığımız marjlara bağlı olarak, diğer tarafa çok şey katıyoruz. Ör. davadan radyatöre 8 cm var, öbür tarafa çok şey katıyoruz.

cruvaze perde

Rayının büyüklüğüne bağlı olarak, ihtiyacımız kumaşın miktarını bulmak için 2 ila 3 kat daha fazladır. Arzu edilen sonuç için 1: 2.5 oranını tercih edin ... yoksul da aşırı değildir.

Yükseklik, zemindeki perdenin hafifçe kayacağı şekilde hesaplanması iyi bir şey. Bir çift perde kullandıkça, bitiş noktasındaki iç kısmı kaplamak için dış taraf (yan taraf) 1 cm daha uzakta olmalıdır. Mekanizmalar ilk yerleştirildiğinde daha mükemmel bir ölçüm yapılır.

Daha yüksekliği yaklaşık 15 cm hesaplamak, bizim yan synolou.Se roman pencerenin 2/3 olduğunu kapsayacak şekilde "ideal", yani indirdikten bile, bu yüzden bile bir "ileri" olduğu gergin bir bez göstermemek Pencere düğmelerine özel dikkat gösterin. Birçok kez tırmanışla ilgili olarak, elbise tokmakta "büzülür" ve ayarlaması şımarıyordur.